Yazaniot
אינדקס יצאניות צמרת בישראל

By: Courtesan | June 01, 2017

מאמר זה הוא עבור חובבי התחביב היקרים, בהקשר לנערות הליווי ויצאניות הצמרת האהובות עליכם. כאן נעזור לכם למצוא את הדרכים המהנות ביותר לפנק אותן ולתת להן לדעת כמה אתם מעריכים את נוכחותם בחייכם על ידי בחירת המתנה המושלמת עבור היצאנית המועדפת.


הדבר העיקרי שעף למוחו של אדם כאשר הוא שוקל ברכה שמטרתה להפגין את הכרת התודה שלו כלפי מלווה ברמה גבוהה הוא לקבל כמה תחתונים פרובוקטיביים.

יהא אשר יהא, זכרו רבותי, כי האמת היא שתאמר, הברכה הזאת היא אחת שנעשית לעצמכם, לנוכח העובדה כי המלווה שמקבל תחתונים פרובוקטיביים שנקבעו מכם ירגישו מחויבים להראות אותו על גופה היפה על החוויה הבאה שלך. בדרך זו, למעשה, אתה תהיה אחד מקבל תשלום מתוך התלבושת חם.

אז שקול את זה: המלווה האהוב ביותר שלך הוא תמיד מוכן עד כה אתה, בדרך כלל בראש להגדיר להרוס לך את הגוף החם שלה כל הזמן להוטים לשמוע אותך והחזק אותך בזרועותיה עדין. כאשר היא איתך, הצורך הבסיסי שלה הוא הגשמתך, השיא שלך ואת שביעות הרצון של החלומות שלך. אז אולי זו ההזדמנות האידאלית שלה צריך להיות מטופל.

זה נאמר, לחשוב על ברכה זה יכול להציע לה סיפוק ושמחה וזה גם לא יקר מדי עם המטרה כי היא לא עשויה להרגיש מחויבים לך.

בחר כמה צעצועים חושניים שנועדו במיוחד כדי להציע לה הנאה שלה פעמים להתיר. יש לה את ההתלהבות הטובה ביותר שלה הנפש ולשקול מה יכול להציע את ההגשמה יוצאת הדופן שלה.

הדבר העיקרי שאתה יכול לעשות כאשר בחרת לקבל אותה ברכה היא ללכת על הפרופיל שלה לבדוק אם היא סיפקה כמה הרצונות שלה לגבי קבלת ברכה.

מתנות סקסיות מושלמות עבור נערות ליווי וליצאניות צמרת
המתנה המושלמת עבור הנערה המעודפת

ליווי די התעלמו באופן קבוע לגבי השיא והשגת הגשמה מלאה. עד מהרה עלינו להיות סבירים ... באיזו תדירות באת, נאנחת מרוב שמחה, בלי לדעת בדיוק במקרה שהיא השיגה סנסציה דומה?


עכשיו זה רגע לתקן את זה! הצעתי לה צעצוע פרובוקטיבי, להשתמש בו בימים המריעים שלה, כשהיא רחוקה מכל האחרים או מחוץ לעיר. שיאים שונים שלה יהיה הכרטיס הטוב ביותר לומר תודה מנותב לך.

כל גברת צריכה להרגיש מושכת ומאפשרת כאשר מטייל במורד הכביש או הולך יחד. מה עוד, מה יכול לגרום לך להרגיש דינמי חם אם לא צעצוע מין יוצא דופן רעלה כמו אבני חן מדהימה?

תאר לעצמך איזה רגש ושימחה יהיה לה, כאשר בהזדמנות מישהו יעריך אביזר שלה כי הוא באמת ויברטור דק, או עגל הזרוע שלה קישוט כי כפילויות כמו שרוולים עבור הנסיבות האלה, כאשר הדברים הולכים קצת קשה במיטה.


הכללים פשוטים כשזה מגיע לקנות מתנה עבור נערת הליווי או היצאנית האהוב עליך: המתנה לא יכולה להיות יקרה מדי, היא צריכה לשמש אך ורק אותה ולספק עבורה ההנאה וזה כמובן חייב להיות משהו שמתאים לסגנונה ולאישיות שלה. זכור כי מתנה היא תאהב בכל מקרה, במיוחד כאשר זה בא ממך, הלקוח הקבוע והמתמיד שלה! אז תשתחרר, תחשוב מחוץ לקופסה ותבחר משהו קינקי ומהנה.

Category: המלצה 

Tags: מתנות, סקס 

Comments:

Yazaniot

Posted on : June 11, 2017

@אבי זאת דוגמנית/שחקנית בשם Esme Bianco - היא בוודאי מוכרת לך ממשחקי הכס :)


אבי

Posted on : June 11, 2017

מי זאת בסרטון Youtube?


Eliza

Posted on : June 04, 2017

Thanks for the great ideas


Post a Comment